Współpraca z najlepszym kamerzystą

Informacje o wszystkim

Współpraca z najlepszym kamerzystą

27 lutego 2019 Film i fotografia 0

Zależało mi na tym, żeby moja córka miała idealne wesele. Dlatego zadeklarowałam, że osobiście się zajmę pewnymi sprawami zwłaszcza, że wykładałam pieniądze na tę imprezę. Dla mnie najważniejsze było, by wesele było filmowane przez profesjonalnego kamerzystę.

Wesele nagrane przez doświadczonego kamerzystę

kamerzysta na wesele w CzęstochowieCórka zdecydowała się na ślub w rodzinnym mieście, co zdecydowanie mi ułatwiło całą sprawę. Nie musiałam daleko szukać, bo potrzebny był mi dostępny kamerzysta na wesele w Częstochowie i takiej osoby zaczęłam poszukiwać. Ofert było całe mnóstwo, ale ograniczyłam się do tych kamerzystów, którzy dysponowali wolnymi terminami w sierpniu. Spotkałam się z kilkoma kamerzystami i obejrzałam nagrane przez nich filmy weselne. Wszystkie były wykonane dokładnie i nie znalazłam żadnych niedociągnięć. Wybrałam tego kamerzystę, który prezentował się elegancko a jego usługi były najtańsze. Kamerzysta pokazał mi swój sprzęt do wideofilmowania, co utwierdziło mnie w przekonaniu, że posiada profesjonalny sprzęt. Nigdy wcześniej nie poszukiwałam kamerzysty, jednak mimo to zdawałam sobie sprawę z tego, na co należy zwracać szczególną uwagę. Do ślubu czas zleciał szybko i nadszedł w końcu ten dzień. Kamerzysta pojawił się już z samego rana, bo chciał nagrać jakiś film reportażowy z przygotowań do uroczystości. Córka była zachwycona tym człowiekiem, ponieważ był jak cień. Wcale nie przeszkadzał a to w tym fachu było ważne, bo wszyscy musieli czuć się naturalnie w obecności kamery.

Cieszył mnie fakt, że zdecydowałam się na współpracę z tym kamerzystą, bo jak się później okazało, był on najlepszy w całym mieście. Film z wesela, który nagrał był bardzo profesjonalny i wszyscy, którzy go oglądali byli pod ogromnym wrażeniem. Każdy był zadowolony.