Wygodne wywołanie zdjęć online

Informacje o wszystkim

Wygodne wywołanie zdjęć online

7 sierpnia 2018 Film i fotografia 0

Lubię robić zdjęcia i umiem je robić. Nie zajmuję się zawodowo fotografią, ale bardzo się nią interesuję. Z tego też powodu zostałam mianowana do obsługi fotograficznej wszelkich rodzinnych imprez. Czasem proszą mnie też o to znajomi. Ostatnio byłam fotografem na ślubie kolegi.

Teraz możesz wywołać zdjęcie online

zdjęcia do wywołania onlineZawsze robię dużo zdjęć, z których później wybieram te najlepsze. To właśnie zajmuje najwięcej czasu. Jeśli chodzi o ślub, na którym niedawno byłam, zamiast w nocy odpocząć jak normalny człowiek, wybierałam zdjęcia do wywołania. Była to naprawdę ciężka praca, bo zdjęć było kilka setek. Młodzi chcieli mieć około stu zdjęć z wesela i żeby każdy gość znalazł się na zdjęciu. No tak, mógłby poczuć się wykluczony swoją nieobecnością. Nie chodzę już do fotografa wywoływać zdjęcia. Często trzeba czekać kilka dni, jeśli akurat studio fotograficzne jest zawalone pracą. Wysyłam zdjęcia do wywołania online. Jest to bardzo wygodne. Mogę jeszcze przed wysyłką obejrzeć zdjęcia, by być pewną, że wybrałam najlepsze. Chodzenie z pendrivem do fotografa nie dawało mi takich możliwości. Czasem okazywało się, że niektóre zdjęcia znalazły się tam przypadkowo. Zdjęcia wywołane online są bardzo szybko gotowe. Już w ciągu 24 trafiają do mnie. Ze zdjęciami z wesela zrobiłam tak samo. Młodzi byli zachwyceni i zaskoczeni, że tak szybko udało im się otrzymać zdjęcia. Dziękowali mi serdecznie za moją pomoc, dostałam nawet drobny upominek i zaoferowali mi zapłatę. Zdjęć nie robię jednak dla pieniędzy. Spędzam na tym miło czas.

Wykonuję zdjęcia nie tylko na imprezach. Lubię fotografować architekturę i naturę. Niedawno zrobiłam bardzo klimatyczną sesję bocianowi, który założy gniazdo na dachu domu moich rodziców. Bardzo lubię fotografować miasta. Znam już chyba wszystkie tajemnice mojej rodzinnej Bydgoszczy.