Wynajęcie samochodu podczas kolizji drogowej

Wynajęcie samochodu podczas kolizji drogowej

13 czerwca 2019 Motoryzacja 0

Ubezpieczeniowy fundusz gwarancyjny chroni nasze prawa zawsze w sytuacji, kiedy powinniśmy wynająć auto z OC sprawcy. Niestety czasami dochodzi do takiego zdarzenia, że sprawca nie posiada ważnego OC albo też uciekł z miejsca zdarzenia. Powinniśmy wtedy skontaktować się z pracownikiem wypożyczalni samochodów i dowiedzieć się jak postępować, aby uzyskać możliwość wynajęcia samochodu z OC sprawcy.

Wynajem auta w Gdańsku z OC sprawcy

wynajem samochodów gdańskKażdy Fundusz Gwarancyjny oferuje nam możliwości wynajęcia samochodu z OC sprawcy, gdy osoba powodująca wypadek uciekła z miejsca zdarzenia i nie została ustalona. Czasami podczas skutecznego prowadzenia sprawy udaje się ustalić sprawcę kolizji drogowej, ale w niektórych sytuacji, kiedy kierowca odjedzie, to jego tożsamość może zostać nigdy nierozpoznana. Jako członek funduszu gwarancyjnego mamy prawo, aby skorzystać z wypożyczalni i wynająć auto z OC sprawcy. Czasami również dochodzi do takiej sytuacji, że sprawca kolizji drogowej nie ma ważnej polisy OC. Jedynym rozwiązaniem jest ubezpieczeniowy fundusz gwarancyjny. Dodatkowo wiele wypożyczalni samochodów oferuje również za granicą wynajem samochodów Gdańsk to miasto, gdzie będziemy mogli załatwić bezgotówkowy wynajem auta. Czasami, żeby wypożyczyć auto zastępcze będziemy musieli udowodnić, że pojazd jest nam niezbędny do odwożenia dzieci do szkoły albo też, żeby dojeżdżać codziennie do pracy. Zawsze warto korzystać z profesjonalnych wypożyczalni samochodów, dzięki czemu będziemy mogli liczyć na skuteczną pomoc w wynajmie samochodu zastępczego.

Na terenie Gdańska wiele osób potrzebuje auta z wypożyczalni, ponieważ czasami trzeba odstawić auto do mechanika na kilka dni albo też nasze auto zostało uszkodzone i musimy mieć natychmiast samochód zastępczy. Wypożyczalnia samochodów na terenie Gdańska oferują nam pojazdy luksusowe sportowe, a także duże busy, a nawet samochody dostawcze.