Wypracowanie na temat konstrukcji stalowych

Wypracowanie na temat konstrukcji stalowych

22 czerwca 2017 Edukacja 0
konstrukcje stalowe

Uczę się w jednej z Kieleckich szkół, która ma dość wysoki poziom nauczania. Moja nauczycielka od języka polskiego jest wymagająca. Wypracowania, jakie nam zadaje są dość zróżnicowane i wymagają zdobycia sporej wiedzy. Ostatnio mieliśmy opisać konstrukcje stalowe i mieliśmy na to tydzień czasu.

Malowanie proszkowe jest ważne

konstrukcje staloweUznałem, że uwzględnię w swoim wypracowaniu balustrady nierdzewne, które są bardzo ważne w tym temacie. Na początek opisałem wybrane konstrukcje stalowe, opisałem na czym polega cynkowanie oraz uwzględniłem profesjonalne malowanie proszkowe, ponieważ dzięki temu na pewno uzyskam wysoki stopień. Balustrady nierdzewne opisałem bardzo szczegółowo. Zaznaczyłem, że są balustrady nierdzewne, które nie wymagają spawania a ich montaż można przeprowadzić samodzielnie. Jeżeli chodzi o cynkowanie to dokładnie opisałem jakie jego rodzaje występują. Opisałem cynkowanie proszkowe, cynkowanie zanurzeniowe oraz cynkowanie natryskowe. Jeżeli chodzi o malowanie proszkowe, to wskazałem jakie farby proszkowe do tego się najlepiej nadają. Oczywiście wskazałem jakie zalety ma malowanie proszkowe i są to między innymi takie rzeczy jak brak emisji rozpuszczalników do środowiska czy też zabezpieczenie przed korozją. Jestem przekonany, że nauczycielka doceni mój wkład w wypracowanie, ponieważ bardzo się starałem. Jeżeli chodzi o konstrukcje stalowe, to opisałem, że można za ich pomocą budować hale magazynowe czy produkcyjne.

Jestem przekonany, że uwzględniłem wszystkie niezbędne informację. Na napisanie tego wypracowania poświęciłem mnóstwo czasu, ale wiem, że jak dostanę bardzo dobrą ocenę to na pewno będę miał świadectwo z paskiem na koniec roku. W podsumowaniu podałem firmy z województwa świętokrzyskiego, które posłużyły mi za przykład. Wykonałem kawał dobrej roboty.