Zalety zabiegu meso BB Glam

Informacje o wszystkim

Zalety zabiegu meso BB Glam

12 maja 2019 Zdrowie i medycyna 0

Medycyna estetyczna zachęca nas coraz szerszą gamą zabiegów kosmetycznych upiększających naszą skórę. Takie zabiegi stosuje się na twarzy i całym ciele, nie tylko ujędrniając i wyszczuplając oraz pozbywając się zmarszczek ale i sprawiając, że skóra jest rozświetlona.

Jak działają zabiegi meso Glam?

meso BB GlamCzęsto zmagamy się z naszą skórą, szczególnie po zimie, kiedy jest bardzo wysuszona. Innowacyjna formuła, która sprawi, że skóra odzyska swój blask i będzie sprawiała wrażenie, że jest wypoczęta i rozświetlona jest zabieg meso BB Glam. Polega on na wprowadzeniu cząsteczek naturalnego pigmentu i rozświetlacza poprzez mikronakłucia głębszych warstw naskórka. Jest to zabieg przeznaczony dla typowej ,,europejskiej” skóry. Oprócz pigmentów ujednolicających koloryt skóry, podczas zabiegu wprowadzane są też cząsteczki kwasu hialuronowego, ekstrakt z aloesu oraz witamina E. Dlatego, poza rozświetleniem skóry redukowane są też przebarwienia, niwelowane cienie pod oczami. Typowym celem jest też głęboka rewitalizacja skóry. Efekty zabiegu utrzymują się dosyć długo, bo nawet do pół roku. Dodatkową zaletą jest to, że metoda jest praktycznie bezbolesna, nie wymaga rekonwalescencji. Zabieg stymuluje tez procesy samonaprawcze skóry, głęboko suplementuje dzięki witaminie E i koi dzięki zawartości ekstraktu z aloesu. Skóra wcześniej musi być oczyszczona, wykonany jest peeling przed zabiegiem, aplikowane jest serum poprzez mikronakłucia i pozostawiona jest reszta preparatu do wchłonięcia. Po tym nałożona jest maska z witaminą.

Stosowanie zabiegów medycyny estetycznej naprawdę działa. Nie możemy jednak stosować ich ciągle- wszystko należy robić z umiarem. Przed każdym zabiegiem należy skonsultować się z kosmetologiem, który dobierze nam odpowiednie preparaty.