Zaproszenie przyjaciółki na dobre jedzenie

Informacje o wszystkim

Zaproszenie przyjaciółki na dobre jedzenie

12 lipca 2018 Usługi 0

Z Agnieszką przyjaźniłem się od kilku lat. Zawsze ją lubiłem, bo mogłem z nią porozmawiać na każdy temat. Kiedy poznała swojego obecnego chłopaka Kubę, to mimo to nadal się spotykaliśmy. Kubę również polubiłem, bo był to świetny facet. Czasami spotykałem się tylko z Agnieszką, ażeby poplotkować.

Wizyta w restauracji z dobrym jedzeniem 

gdzie dobrze zjeść w białymstokuOstatnio mało czasu miałem dla przyjaciółki i postanowiłem jej to zrekompensować, zapraszając ją do miejsca, gdzie można zjeść coś smacznego. Właściwie, to nawet nie miałem pojęcia gdzie dobrze zjeść w Białymstoku, ponieważ rzadko odwiedzałem restauracje. Musiałem więc zasięgnąć na ten temat informacji. Jeden z moich kolegów z pracy często chodził z żoną do restauracji i znał większość w mieście. Byłem pewny, że doradzi mi gdzie można dobrze zjeść. Przyjaciółkę zamierzałem zaprosić do najlepszej restauracji a koszty nie miały dla mnie znaczenia. Artur, mój kolega z pracy polecił mi nową restaurację, która mieściła się blisko centrum. Ponoć kucharz przygotowywał potrawy na oczach klientów a menu zmieniało się każdego dnia. Takie wyzwanie zdecydowanie mi odpowiadało. Artur potwierdził, że wszystkie potrawy zawsze były smaczne a porcje spore. Zawsze wyszedł z tej restauracji najedzony do syta. Zarezerwowałem stoik dla dwóch osób. Agnieszkę zabrałem do tej restauracji. Nie znała jej, ale zapewniłem ją, że na pewno dobrze tam zje. W środku było bardzo przyjemnie a obsługa idealna. Dostałem stolik na końcu sali, tak jak prosiłem.

Jedzenie w tej restauracji bardzo mi smakowało. Potrawy były doskonale przygotowane i odpowiednio przyprawione. Najadłem się do syta i wyszedłem zadowolony. Agnieszka również była zachwycona i stwierdziła, że na pewno tę restaurację jeszcze odwiedzi ze swoim chłopakiem.