Zlecenie wydrukowania kolorowych ulotek

Informacje o wszystkim

Zlecenie wydrukowania kolorowych ulotek

22 czerwca 2019 Usługi 0

Otwarcie nowego sklepu było dla mnie ogromnym wydarzeniem. W okolicy jeszcze nikt nie oferował takich produktów, dlatego musiałem bardzo postarać się, żeby wszystko poszło zgodnie z planem. Ważna była reklama, którą musiałem mieć, bo bez tego nie osiągnął bym swojego celu.

Niski koszt wydrukowania ulotek

druk ulotek w BydgoszczyWiększość kasy już wydałem i nie mogłem pozwolić sobie na profesjonalną reklamę w radiu czy gazecie regionalnej. Musiałem znaleźć inny sposób, który będzie również skuteczny. Kumple podpowiedział mi, żebym rozdawał w całym mieście ulotki, ponieważ to tania i skuteczna forma reklamy. Od razu przystąpiłem do dzieła i zaprojektowałem chwytliwą ulotkę, która była w kolorze i posiadała wszystkie niezbędne informacje dotyczące mojego sklepu. Musiałem je tylko wydrukować i rozdać. Firmę, która oferowała druk ulotek w Bydgoszczy polecił mi ten sam kumpel i od razu tam się wybrałem z projektem. Pracownik przed przystąpieniem do drukowania sprawdził jeszcze projekt i wymiary ulotki. Dopytał też czy ulotka ma być dwustronna oraz jaki wymiar chcę. Podałem wszystkie dane i pozostało mi czekać. Miało to potrwać około trzydziestu minut, dlatego w tym czasie poszedłem do restauracji po kawę. Od rana byłem na nogach i już czułem zmęczenie. Kiedy wróciłem po wydrukowane ulotki, to od razu się za wszystko rozliczyłem. Ulotki zostały wydrukowane bardzo profesjonalnie i prezentowały się dokładnie tak, jak chciałem. Wiedziałem, że taką reklamą przyciągnę bardzo dużo klientów.

Ulotki rozdawać pomogli moi synowie. Zapłaciłem im za to, bo była to ciężka praca w musiały te ulotki dotrzeć na każde osiedle. Ciężka praca zdecydowanie się opłaciła, ponieważ o moim nowym sklepie dowiedzieli się wszyscy mieszkańcy i chętnie przychodzili do mnie na zakupy.