Złote łańcuszki zwane celebrytkami

Informacje o wszystkim

Złote łańcuszki zwane celebrytkami

14 lipca 2017 Handel i zakupy 0

 

Zbliżają się moje urodziny, więc tradycyjnie jak co roku mąż ma problem z wyborem prezentu. Zamierzam mu podsunąć pewien pomysł, który (mam nadzieję) postanowi zrealizować. To nic wymyślnego ani trudnego do zdobycia. Wystarczy, że wybierze się do sklepu jubilerskiego. Uzbrojony w moje wskazówki, nie powinien mieć problemu z wyborem.

Zakup złotego łańcuszka – celebrytki

łańcuszek złoty celebrytkaOd zawsze lubiłam biżuterię, zwłaszcza złotą. Jako osoba śledząca najnowsze trendy jubilerskie, zauważyłam, że od kilku lat prym wiodą łańcuszki zwane celebrytkami. To nic innego, jak delikatny, dość krótki łańcuszek, ozdobiony niewielką zawieszką w dowolnym kształcie. Do najczęściej spotykanych należą: serduszko, koniczynka, a także ostatnio popularny krzyżyk. Taka ozdoba spodoba się każdej kobiecie, która ceni sobie elegancję w nowoczesnym wydaniu. Na okładkach kolorowych czasopism bardzo często widzimy gwiazdy ekranu w tego typu naszyjnikach. Ta moda przyjęła się także u nas, zdobywając całą rzeszę wielbicielek, które chętnie noszą takie ozdoby. Wygląda to skromnie, a zarazem elegancko. W pracy, na randce czy wieczorowym przyjęciu – łańcuszek złoty celebrytka zawsze prezentuje się dobrze. Moim zdaniem pasuje do każdej karnacji i na każdą okazję. Takie skromne łańcuszki są teraz bardzo na czasie. Wyparły ciężkie, bogato zdobione naszyjniki, zbytnio zwracające na siebie uwagę. Oczywiście wszystko jest rzeczą gustu, jednak jubilerskie witryny mówią same za siebie – celebrytki cieszą się obecnie dużą popularnością.

Zdecydowana większość kobiet cieszy się z otrzymanej biżuterii. Może to nasze wrodzone upodobanie do błyskotek lub szlachetnych kruszców? Jedno jest pewne – taki prezent ucieszy każdą kobietę, która ceni sobie prostotę i minimalizm w nowoczesnym wydaniu.